Podwykonawstwo

Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy w zakresie świadczenia usług krawieckich dla innych podmiotów gospodarczych. W przypadku otrzymania większego zlecenia, przy krótkim terminie realizacji znajdę inne sprawdzone krawcowe, które pomogą mi wykonać zlecenie na czas.

Posiadam trzydziestoletnie doświadczenie oraz park maszynowy, który pozwala mi wykonywać usługi krawieckie o najlepszych standardach.

 

Współpracujemy z …

TRADERLINE – wyposażenie sklepów

Na zlecenie tej firmy od wielu lat wykonujemy szycie na miarę wszelkiego rodzaju dodatków do mebli – kotary, zasłony itp. . Firma zajmuje się produkcją mebli dedykowanych do witryn sklepowych. Oferta jest bardzo szeroka. Oprócz sklepu stacjonarnego, który mieści się przy ulicy Ciołkowskiego 1 w Białymstoku prowadzą również sklep internetowy www.traderline.pl.

Paulina – hurtownia tekstyliów

Na zlecenie tej firmy wykonujemy usługi krawieckie. Najczęściej są one zlecane przez klientów sklepu internetowego www.spodiglyinitki.pl. Od ponad 20 lat Eugeniusz i Krystyna Siemieniuk prowadzą sklep stacjonarny w Białymstoku, który oferuje największy wybór tekstyliów domowych w regionie. Ilość zleceń od tej firmy świadczy o tym, że sklep posiada atrakcyjne ceny i ma wielu klientów.   Sklep stacjonarny Adres sklepu stacjonarnego:…