Zapewniamy indywidualne podejście do klienta. Służymy swoim doświadczeniem i jesteśmy otwarci na potrzeby klienta. Nasze doświadczenie oraz park maszynowy pozwala nam stworzyć Twoją wymarzoną kreację całkowicie od zera.

Szukasz idealnego materiału na swoją spódnicę lub sukienkę ? Zapraszamy na stronę hurtownie tkanin Białystok.

Zapraszamy również do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji.

Szyjemy wszystko od sukni ślubnych po namioty ogrodowe ?? . Szycie to nasza pasja.

Szycie na miarę to dobra inwestycja – indywidualny projekt, tkanina wysokiej jakości, doskonałe dopasowanie to główne cechy ubrań wykonanych na zamówienie. Są one dopasowane idealnie do Twoich potrzeb i upodobań.

Indywidualne podejście do klienta, fachowe doradztwo w zakresie wyboru tkaniny – otwartość na Twoje pomysły to główne cechy usługi „szycia na miarę”.

spódnica na miarę
Bogaty zestaw katalogów branżowych, w których znajdziesz odpowiednią kreację właśnie dla Ciebie. Ceny ubrań szytych na indywidualne zamówienie na pewno Cię pozytywnie zaskoczą.

Zależy Ci na indywidualnym i precyzyjnie dopasowanym do Twojej sylwetki ubraniu ? Szycie na miarę Białystok to usługa, której potrzebujesz. Atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo – uśmiech na twarzy.

Ubrania szyte na miarę są unikalne i idealnie dopasowane do klienta. Usługa szycia na miarę daje gwarancję unikalności oraz gwarancję satysfakcji z nowo uszytej sukienki lub innej części Twojej garderoby.